Ongeplande stilstand raakt direct de productie, kosten en leverbetrouwbaarheid van jouw organisatie. Daarom is het van groot belang dat storingen niet alleen snel worden opgelost, maar ook structureel worden voorkomen. Operators spelen daarin een sleutelrol.
Met de training Eerstelijns Onderhoud en Storingzoeken voor Operators ondersteunt Cbt organisaties met het herkennen, analyseren en oplossen van storingen passend binnen jouw productieproces. Na afloop kunnen operators zelfstandig eerstelijns onderhoud uitvoeren, storingen effectief opsporen en herhaling voorkomen. Dat noemen wij resultaat uit opleiden.
Bram Sluijk
Opleidingsadviseur
Om een optimaal resultaat uit opleiden te behalen, informeert en adviseert Bram je graag gratis en vrijblijvend over passende leeroplossingen.
Bij Cbt ondersteunen we organisaties in de procesindustrie sinds 1994 bij het ontwikkelen en implementeren van technische kennis en vaardigheden die direct toepasbaar zijn op de werkvloer. Onze techniektrainingen en -opleidingen sluiten aan op de installaties, processen en werkwijzen binnen jouw organisatie. Zo ontwikkelen medewerkers inzicht in het proces, leren zij storingen analyseren en oplossen en dragen zij bij aan een veilig en efficiënt productieproces. Waar nodig ondersteunen wij ook met consultancy om werkinstructies en -procedures op te stellen, zodat medewerkers op een veilige en juiste manier aan de slag kunnen.
De training Eerstelijns Onderhoud en Storingzoeken voor Operators duurt 3 dagen en bestaat uit een combinatie van e-learning en praktijktraining. De inhoud is opgebouwd rond twee samenhangende onderdelen: onderhoud en storingzoeken.
Examinering
Na afloop van de training ontvangt de deelnemer het bewijs van deelname en een beoordeling van de WPO.
De training Eerstelijns Onderhoud en Storingzoeken voor Operators is bedoeld voor operators die in ploeg- of teamverband werken aan een productieproces en die hun vaardigheden willen uitbreiden om zelfstandig storingen te herkennen en op te lossen.
Na de training Storingzoeken voor Operators weet jouw medewerker de oorzaak van de storing te vinden, de storing op te lossen en te voorkomen dat de storing zich nog een keer voordoet. Dit kan de medewerker zonder de hulp van de technische dienst in te moeten schakelen.
Onderhoud
Storingzoeken
Op het gebied van storingzoeken kan de deelnemer na afloop van de training:
Of je nu op zoekt bent naar manieren om medewerkers sneller en effectiever op te leiden, de veiligheid binnen je organisatie wilt verbeteren of meer winst wilt behalen, samen gaan we voor het beste resultaat. Benieuwd hoe wij jouw organisatie kunnen ondersteunen?
Deze training leert operators hoe zij storingen zelfstandig kunnen opsporen, oplossen en voorkomen. De training combineert theorie met praktijk op de eigen werkvloer en behandelt o.a. autonoom onderhoud, TPM, veelvoorkomende storingen en methodes voor storingzoeken.
De training is geschikt voor operators in ploeg- of teamverband die hun vaardigheden willen vergroten om storingen zonder technische dienst te verhelpen. De training is ideaal voor productie-, verpakkings-, voedings-, mechanische en procesoperator.
Ja. Cbt werkt met een mobiele practicumopstelling waardoor de volledige praktijktraining bij jouw organisatie kan plaatsvinden. Hierdoor passen medewerkers het geleerde direct toe op hun eigen machines en processen.